Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100427 Library:30120 in /home/fnxnutri/domains/live-strong.pl/public_html/includes/functions/database.php on line 19
Live-strong, - Największy i najlepszy w Polsce sklep MMA
Znajdujesz się:    Strona główna » Konserwacja produktow

Konserwacja produktów

 

Zasady konserwacji i przechowywania odzieży i akcesoriów :

- Bluzy, koszulki i spodenki
 
Odzież pierz w niskiej temperaturze z rzeczami o podobnej kolorystyce (zobacz metkę, jeśli masz wątpliwości ustaw pralkę na 30'), do prania odwracaj na lewą stronę. Pamiętaj, żeby nie prasować nadruków i tkanin syntetycznych, takich jak rash guardy czy spodenki treningowe.

- Rękawice i ochraniacze

Po każdym treningu dobrze wysusz swoje rękawice i ochraniacze. Przecieraj je lekko wilgotną ściereczką, przechowuj z dala od źródeł ciepła i wilgoci. Pamiętaj, że pranie w pralce akcesoriów jest zabronione. Dbaj o swoje akcesoria treningowe regularnie, aby zapewnić sobie komfort i higienę podczas treningu.

- Kimona, pasy

Przed pierwszym użyciem kimono powinno zostać wyprane. Po każdym treningu sprawdź stan szwów w kimonie. Pierz kimono w niskiej temperaturze (30'), w łagodnym detergencie, susz rozwieszone. Pamiętaj, że nieprawidłowe pranie kimona może spowodować jego blaknięcie i kurczenie.
Czas generowania strony: 0.06 sek.