Pit Bull ATHLETIC 7 kurtka dark navyPit Bull West Coast

Pit Bull ATHLETIC 7 kurtka dark navy
Pit Bull ATHLETIC 7 kurtka dark navy Pit Bull ATHLETIC 7 kurtka dark navy Pit Bull ATHLETIC 7 kurtka dark navy Pit Bull ATHLETIC 7 kurtka dark navy Pit Bull ATHLETIC 7 kurtka dark navy Pit Bull ATHLETIC 7 kurtka dark navy Pit Bull ATHLETIC 7 kurtka dark navy
zamknij
Pit Bull ATHLETIC 7 kurtka dark navy
wstecz
dalej
zamknij

Cena:   189,00zł 113,40zł

Rozmiar:  
Stan magazynowy: dostępny

Languages:  POL ENG 

Opis produktu
Informacje
Konserwacja
Kurtka Pitbull Athletic VII to propozycja dla tych, którzy szukają lekkiej i funkcjonalnej kurtki na nadchodzącą wiosnę. Będąca reedycją ubiegłorocznego modelu, kurtka posiada dodatkowe wywietrzniki pod pachami, które stanowią integralną część systemu wentylacji, która od wewnątrz wspierana jest przez meshową podszewkę wyścielającą całą powierzchnię kurtki, wraz z regulowanym kapturem. Kurtka uszyta została z nylonu, którego właściwości nie tylko chronią ciało przed działaniem wiatru i opadami deszczu, a także gwarantuje trwały kolor bez efektu wypłowienia. Wysoka jakość produktów Pitbull West Coast to nie tylko materiały z których zostały uszyte ubrania, to także estetycznie wykonane nadruki i grafiki. W przypadku kurtki Pitbull Athletic VII mowa o nadrukowanym na froncie logo producenta oraz dodatkowych, silikonowych naszywkach umieszczonych na lewym ramieniu i w górnej części kaptura.
Kolor granatowy - dark navy

ROZMIAR A - DŁUGOŚĆ B - SZEROKOŚĆ C - DŁUGOŚĆ RĘKAWA
XS 68 CM 54 CM 81 CM
S 70 CM 56 CM 82 CM
M 71 CM 57 CM 84 CM
L 74 CM 60 CM 85 CM
XL 76 CM 63 CM 87 CM
XXL 78 CM 67 CM 88 CM
3XL 79 CM 70 CM 90 CM
       
+/- 1 cm      
A - MIERZONA OD KOŁNIERZA DO DOŁU KURTKI      
B - MIERZONA POD PACHAMI      
C - MIERZONA OD KOŁNIERZA      

Zdjęcia, opisy oraz tabele rozmiarów dostarczane są przez producentów. Podane wartości są danymi orientacyjnymi i nie stanowią podstawy do reklamacji. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego produktu, skontaktuj się z nami poprzez e-mail.

Podobne produkty

Pit Bull ATHLETIC 7 kurtka anthracite

Pit Bull ATHLETIC 7 kurtka anthracite

Rozmiar: L, S  189,00zł 113,40zł
Czas generowania strony: 0.06 sek.