Znajdujesz się:    Strona główna » Sprzęt » Trak Handle Sport (2pak)

Trak Handle Sport (2pak)

Trak Handle Sport (2pak)
Trak Handle Sport (2pak)
zamknij
Trak Handle Sport (2pak)
wstecz
dalej
zamknij

Cena:   399,00zł

Stan magazynowy: na wyczerpaniu

Languages:  POL ENG 

Opis produktu
Informacje
Konserwacja

Zestaw 2 sztuki.
Opatentowany system uchwytów do maszyn TrakHandle ™ Sport jest innowacyjnym rozwiązaniem dla treningu siłowego. W uchwyty te swoje maszyny wyposażają czołowi światowi producenci, np. TuffStuff, Promaxima i Pulse Fitness.
Uchwyty Trak Fitness są jedynymi uchwytami do maszyn do treningu siłowego, które umożliwiają ruchy wielopłaszczyznowe mięśnia dzięki opatentowanej technologii rotacji 3-osiowej.
Zastosowanie uchwytów Trak zamiast standardowych uchwytów poprawia sprawność nerwowo-mięśniową i mimimalizuje dysfunkcje łańcucha kinetycznego. Standardowe uchwyty do ćwiczeń ograniczają ruchy obrotowe i wielopłaszczyznowe oraz uniemożliwiają prawidłowe ustawienie przegubów nadgarstka, łokcia i ramion. Ograniczenia te zmuszają użytkownika do nieprawidłowych wzorców ruchu, które mogą prowadzić do zaburzeń równowagi mięśni, słabej kontroli nerwowo-mięśniowej czy dysfunkcji stawów i więzadeł. Uchwyty TrakHandle Sport pozwalają ergonomicznie poruszać się i zminimalizować ryzyko urazu podczas treningu.
Zastosowanie uchwytów umożliwia wykonanie pełnego zakres ruchu wraz z ruchem rotacyjnym. Pełny zakres ćwiczeń ruchowych ma decydujące znaczenie dla osiągnięcia największego rozwoju mięśni, a także pomaga zapobiegać kontuzjom wywołanym przez „wymuszony” i nienaturalny ruch ciała podczas zastosowania standardowych uchwytów maszyn.
Odkryj nowe możliwości treningu na maszynach. Zastosowanie uchwytów Trak pozwala urozmaicić trening górnych partii ciała i osiągnięcie maksymalnych efektów.
Model nadaje się do bezpośredniego podpięcia do haczyków "karabińczyków" maszyn na siłowni.
Uchwyty do treningu profesjonalnego. W przypadku wątpliwości poradź się swojego trenera. Sprzęt przeznaczony jest dla osób zdrowych i pełnoletnich.
Zdjęcia, opisy oraz tabele rozmiarów dostarczane są przez producentów. Podane wartości są danymi orientacyjnymi i nie stanowią podstawy do reklamacji. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego produktu, skontaktuj się z nami poprzez e-mail.

Podobne produkty

Trak Handle Pro

Trak Handle Pro

399,00zł
Trak Handle Pro X

Trak Handle Pro X

399,00zł
Czas generowania strony: 0.13 sek.