Znajdujesz się:    Strona główna » Sprzęt » Trak Handle Sport (2pak)

Trak Handle Sport (2pak)

Trak Handle Sport (2pak)
Trak Handle Sport (2pak)
zamknij
Trak Handle Sport (2pak)
wstecz
dalej
zamknij

Cena:   399,00zł

Stan magazynowy: na wyczerpaniu

Languages:  POL ENG 

Opis produktu
Informacje
Konserwacja

Zestaw 2 sztuki.
Opatentowany system uchwytów do maszyn TrakHandle ™ Sport jest innowacyjnym rozwiązaniem dla treningu siłowego. W uchwyty te swoje maszyny wyposażają czołowi światowi producenci, np. TuffStuff, Promaxima i Pulse Fitness.
Uchwyty Trak Fitness są jedynymi uchwytami do maszyn do treningu siłowego, które umożliwiają ruchy wielopłaszczyznowe mięśnia dzięki opatentowanej technologii rotacji 3-osiowej.
Zastosowanie uchwytów Trak zamiast standardowych uchwytów poprawia sprawność nerwowo-mięśniową i mimimalizuje dysfunkcje łańcucha kinetycznego. Standardowe uchwyty do ćwiczeń ograniczają ruchy obrotowe i wielopłaszczyznowe oraz uniemożliwiają prawidłowe ustawienie przegubów nadgarstka, łokcia i ramion. Ograniczenia te zmuszają użytkownika do nieprawidłowych wzorców ruchu, które mogą prowadzić do zaburzeń równowagi mięśni, słabej kontroli nerwowo-mięśniowej czy dysfunkcji stawów i więzadeł. Uchwyty TrakHandle Sport pozwalają ergonomicznie poruszać się i zminimalizować ryzyko urazu podczas treningu.
Zastosowanie uchwytów umożliwia wykonanie pełnego zakres ruchu wraz z ruchem rotacyjnym. Pełny zakres ćwiczeń ruchowych ma decydujące znaczenie dla osiągnięcia największego rozwoju mięśni, a także pomaga zapobiegać kontuzjom wywołanym przez „wymuszony” i nienaturalny ruch ciała podczas zastosowania standardowych uchwytów maszyn.
Odkryj nowe możliwości treningu na maszynach. Zastosowanie uchwytów Trak pozwala urozmaicić trening górnych partii ciała i osiągnięcie maksymalnych efektów.
Model nadaje się do bezpośredniego podpięcia do haczyków "karabińczyków" maszyn na siłowni.
Uchwyty do treningu profesjonalnego. W przypadku wątpliwości poradź się swojego trenera. Sprzęt przeznaczony jest dla osób zdrowych i pełnoletnich.Zdjęcia, opisy oraz tabele rozmiarów dostarczane są przez producentów. Podane wartości są danymi orientacyjnymi i nie stanowią podstawy do reklamacji. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego produktu, skontaktuj się z nami poprzez e-mail.

Podobne produkty

Trak Handle Pro

Trak Handle Pro

399,00zł 319,20zł
TrakRow drążek krótki

TrakRow drążek krótki

299,00zł 239,20zł
TrakRow drążek 24"

TrakRow drążek 24"

450,00zł 360,00zł
TrakRow drążek 42"

TrakRow drążek 42"

650,00zł 520,00zł
Trak Handle Pro X

Trak Handle Pro X

399,00zł 319,20zł
Czas generowania strony: 0.1 sek.