Znajdujesz się:    Strona główna » Sprzęt » Trak Handle Pro X

Trak Handle Pro X

Trak Handle Pro X
Trak Handle Pro X
zamknij
Trak Handle Pro X
wstecz
dalej
zamknij

Cena:   399,00zł 319,20zł

Stan magazynowy: dostępny

Languages:  POL ENG 

Opis produktu
Informacje
Konserwacja

Trening 3D!
Cena za 1 sztukę.
Opatentowany system TrakHandle ™ Pro-X jest najbardziej uniwersalnym, ergonomicznym uchwytem do ćwiczeń na maszynach do treningu siłowego wyposażonych w uchwyty do kabli. TrakHandle ™ zawiera trzy osie obrotu zapewniające bezprecedensową mobilność i zasięg ruchu rąk, nadgarstków i ramion. Nowa wersja modelu Trak Handle Pro, z uchytem z antypoślizgowego tworzywa.
Zastosowanie uchwytów umożliwia wykonanie pełnego zakres ruchu wraz z ruchem rotacyjnym. Pełny zakres ćwiczeń ruchowych ma decydujące znaczenie dla osiągnięcia największego rozwoju mięśni, a także pomaga zapobiegać kontuzjom wywołanym przez „wymuszony” i nienaturalny ruch ciała podczas zastosowania standardowych uchwytów maszyn.
Odkryj nowe możliwości treningu na maszynach. Zastosowanie uchwytów Trak pozwala urozmaicić trening górnych partii ciała i osiągnięcie maksymalnych efektów.
Model kompatybilny z drążkami TrakRow.
Model nadaje się także do bezpośredniego podpięcia do haczyków "karabińczyków" maszyn na siłowni.
Uchwyty do treningu profesjonalnego. W przypadku wątpliwości poradź się swojego trenera. Sprzęt przeznaczony jest dla osób zdrowych i pełnoletnich. 


Zdjęcia, opisy oraz tabele rozmiarów dostarczane są przez producentów. Podane wartości są danymi orientacyjnymi i nie stanowią podstawy do reklamacji. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego produktu, skontaktuj się z nami poprzez e-mail.

Podobne produkty

Trak Handle Pro

Trak Handle Pro

399,00zł 319,20zł
TrakRow drążek krótki

TrakRow drążek krótki

299,00zł 239,20zł
TrakRow drążek 24"

TrakRow drążek 24"

450,00zł 360,00zł
TrakRow drążek 42"

TrakRow drążek 42"

650,00zł 520,00zł
Czas generowania strony: 0.07 sek.