Znajdujesz się:    Strona główna » Sprzęt » Trak Handle Pro X

Trak Handle Pro X

Trak Handle Pro X
Trak Handle Pro X
zamknij
Trak Handle Pro X
wstecz
dalej
zamknij

Cena:   399,00zł

Stan magazynowy: dostępny

Languages:  POL ENG 

Opis produktu
Informacje
Konserwacja

Trening 3D!
Cena za 1 sztukę.
Opatentowany system TrakHandle ™ Pro-X jest najbardziej uniwersalnym, ergonomicznym uchwytem do ćwiczeń na maszynach do treningu siłowego wyposażonych w uchwyty do kabli. TrakHandle ™ zawiera trzy osie obrotu zapewniające bezprecedensową mobilność i zasięg ruchu rąk, nadgarstków i ramion. Nowa wersja modelu Trak Handle Pro, z uchytem z antypoślizgowego tworzywa.
Zastosowanie uchwytów umożliwia wykonanie pełnego zakres ruchu wraz z ruchem rotacyjnym. Pełny zakres ćwiczeń ruchowych ma decydujące znaczenie dla osiągnięcia największego rozwoju mięśni, a także pomaga zapobiegać kontuzjom wywołanym przez „wymuszony” i nienaturalny ruch ciała podczas zastosowania standardowych uchwytów maszyn.
Odkryj nowe możliwości treningu na maszynach. Zastosowanie uchwytów Trak pozwala urozmaicić trening górnych partii ciała i osiągnięcie maksymalnych efektów.
Model kompatybilny z drążkami TrakRow.
Model nadaje się także do bezpośredniego podpięcia do haczyków "karabińczyków" maszyn na siłowni.
Uchwyty do treningu profesjonalnego. W przypadku wątpliwości poradź się swojego trenera. Sprzęt przeznaczony jest dla osób zdrowych i pełnoletnich. 


Zdjęcia, opisy oraz tabele rozmiarów dostarczane są przez producentów. Podane wartości są danymi orientacyjnymi i nie stanowią podstawy do reklamacji. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego produktu, skontaktuj się z nami poprzez e-mail.

Podobne produkty

Trak Handle Pro

Trak Handle Pro

399,00zł
Czas generowania strony: 0.16 sek.