FN-X BLACK BOOST 360g EnergyFN-X Nutrition

FN-X BLACK BOOST 360g Energy
FN-X BLACK BOOST 360g Energy FN-X BLACK BOOST 360g Energy
zamknij
FN-X BLACK BOOST 360g Energy
wstecz
dalej
zamknij

Cena:   99,00zł


Opakowanie: 360 g Stan magazynowy: dostępny

Languages:  POL ENG 

Opis produktu
Informacje
Konserwacja
 • silna i skoncentrowana formuła przedtreningowa
 • połączenie wysokich dawek AAKG, cytruliny, beta-alaniny i tauryny
 • zawiera EnXtra™- ekstrakt z dzikiego kardamonu oraz RedNite™ - źródło naturalnych azotanów z korzenia buraka
 • 300 mg kofeiny w porcji dziennej oraz roślinne adaptogeny (różeniec górski i ashwagandha)
 • zwiększa koncentrację i wytrzymałość w czasie intensywnego wysiłku (kofeina)
 • działa stymulująco na układ nerwowy, zwiększa siłę i wytrzymałość (różeniec górski)
 • zmniejsza odczucie zmęczenia i znużenia (witamina B6)
 • pozwala utrzymać wysoki poziom energii w trakcie ćwiczeń i wspomaga budowę masy mięśniowej (ashwagandha)
 • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego (witamina B6)

W 1 porcji dziennej:

 • 2500 mg AAKG
 • 2000 mg Citrulline Malate
 • 2400 mg Beta-Alanine
 • 300 mg Caffeine
 • 300 mg EnXtra™
 • 250 mg RedNite™
 • 125 mg Ashwagandha Extract
 • Suitable For Vegan

 

FN-X NUTRITION BLACK BOOST PRE-WORKOUT to silna formuła przedtreningowa przeznaczona dla osób uprawiających różnorodne dyscypliny sportowe. Produkt dostarcza wyselekcjonowany kompleks łatwo przyswajalnych aminokwasów: alfa-ketoglutaranu L-argininy (AAKG), jabłczanu L-cytruliny, beta-alaniny oraz tauryny.

 

Dzięki zawartości kofeiny FN-X NUTRITION BLACK BOOST PRE-WORKOUT zastosowany przed treningiem pozwala uzyskać wyraźny wzrost czujności, koncentracji, szybkości reakcji, a także opóźnia odczuwanie zmęczenia. Substancja ta pomaga również w zwiększeniu wydolności fizycznej.

FN-X NUTRITION BLACK BOOST PRE-WORKOUT dostarcza bioaktywnych ekstraktów roślinnych o działaniu adaptogennym. Ashwagandha pozwala utrzymać wysoki poziom energii w czasie ćwiczeń oraz ułatwia budowę tkanki mięśniowej. Natomiast różeniec górski działa stymulująco na układ nerwowy oraz zwiększa siłę i wytrzymałość. Suplement zawiera EnXtra™ – innowacyjny ekstrakt z kłączy gałgantu chińskiego (Alpinia galanga), który doskonale wspiera działanie kofeiny. Jak wykazały badania naukowe przeprowadzone przez Enovate Biolife, EnXtra™ pozwala zwiększyć jej okres aktywności w organizmie nawet do 5h. Substancja ta nie wywołuje przy tym uczucia rozdrażnienia, czy niepokoju i jest całkowicie bezpieczna w stosowaniu.

Receptura FN-X NUTRITION BLACK BOOST PRE-WORKOUT została także wzbogacona w RedNite™ – standaryzowany ekstrakt ze świeżego soku z korzenia buraka (Beta vulgaris). Dostarcza on endogennych azotanów, betalain oraz polifenoli o wysokim potencjale antyoksydacyjnym – stanowiących naturalne prekursory tlenku azotu (NO).

FN-X NUTRITION BLACK BOOST PRE-WORKOUT doskonale sprawdzi się jako odżywka zwiększająca motywację do ciężkich ćwiczeń, która dzięki zawartości wysokiej dawki kofeiny pobudzi nas do działania i doda energii. Z kolei zawarte w niej naturalne adaptogeny tj. ashwagandha i różeniec górski pomogą pokonać ograniczenia i sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Sposób użycia:

Rekomendowana dzienna porcja produktu to 12 g (2 płaskie miarki) rozpuszczone w 210 ml wody przy użyciu szejkera. Spożywać w porcjach podzielonych, nie większych niż 70 ml sporządzonego roztworu, najlepiej na 30 min. przed wysiłkiem fizycznym. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.


Przechowywanie: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, z dala od światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W opakowaniu znajdują się pochłaniacze wilgoci (prostokątne saszetki), które należy pozostawić w pojemniku po jego otwarciu. Pochłaniacze nie nadają się do spożycia. Produkt spożyć do 90 dni po otwarciu opakowania. Uwaga! Produkt może ulegać zbryleniu. Jest to spowodowane higroskopijnością składników aktywnych preparatu i nie wpływa na jego jakość i działanie.

Ostrzeżenia: Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Produkt jest przeznaczony dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. **Azorubina może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży; nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.


Zdjęcia, opisy oraz tabele rozmiarów dostarczane są przez producentów. Podane wartości są danymi orientacyjnymi i nie stanowią podstawy do reklamacji. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego produktu, skontaktuj się z nami poprzez e-mail.
Czas generowania strony: 0.1 sek.