FN-X LIPO BURNER 90 capsFN-X Nutrition

FN-X LIPO BURNER 90 caps
FN-X LIPO BURNER 90 caps FN-X LIPO BURNER 90 caps
zamknij
FN-X LIPO BURNER 90 caps
wstecz
dalej
zamknij

Cena:   79,00zł


Opakowanie: 90 kaps. Stan magazynowy: na wyczerpaniu

Languages:  POL ENG 

Opis produktu
Informacje
Konserwacja

W 1 porcji dziennej:

  • 300 mg EnXtra™
  • 300 mg Caffeine
  • 250 mg Coleus Forskohli Extract
  • 200 mg Theobroma Extract
  • 200 mg Bitter Orange Extract
  • 40 mg Cayenne Extract

 

FN-X NUTRITION LIPO BURNER to zaawansowany suplement diety skierowany do osób, które dążą do redukcji wagi ciała i podskórnej tkanki tłuszczowej.

 

To specjalnie dobrana kompozycja składników o działaniu termogenicznym i lipolitycznym, pochodzących ze standaryzowanych i skoncentrowanych ekstraktów roślinnych oraz czystej kofeiny. Substancja ta przyczynia się do poprawy uwagi i koncentracji oraz zwiększa wydolność fizyczną podczas wysiłku, co jest bardzo istotne w przypadku stosowania diet opartych na deficycie kalorycznym. FN-X NUTRITION LIPO BURNER dostarcza EnXtra™ – innowacyjny składnik opracowany przez laboratoria ENovate Biolife. To ekstrakt z kłączy dzikiego kardamonu o udowodnionym w badaniach naukowych działaniu. Zawarte w nim substancje aktywne wzmacniają pobudzające układ nerwowy i krwionośny działanie kofeiny, pozwalając je przedłużyć nawet do 5 h. FN-X NUTRITION LIPO BURNER zawiera ekstrakt z pokrzywy indyjskiej (Coleus forskohli), standaryzowany na zawartość forskoliny, a także ekstrakt z pomarańczy gorzkiej (Citrus aurantium) stanowiący naturalne źródło synefryny oraz pieprz kajeński (Capsicum frutescens) o 10% zawartości kapsaicyny. Te trzy rośliny cenione są za pomoc w utrzymaniu właściwej masy ciała, poprzez regulację procesu lipolizy – redukcji tłuszczu zapasowego z uwolnieniem ciepła. Gorzka pomarańcza nie tylko pomaga w utrzymaniu właściwego metabolizmu lipidów i węglowodanów, ale także pozwala na zwiększenie udziału tłuszczu w produkcji energii. Formuła została uzupełniona o ekstrakt z pieprzu czarnego (Piper nigrum) o 95% zawartości piperyny. Wspomaga on trawienie i absorbcję substancji odżywczych, w tym ułatwia nieselektywne wchłanianie innych składników aktywnych preparatu.

FN-X NUTRITION LIPO BURNER jest suplementem przeznaczonym dla osób odchudzających się i aktywnych fizycznie, jako dodatkowe wsparcie w drodze do uzyskania atrakcyjnej i wyrzeźbionej sylwetki.

Sposób użycia:

Zalecana porcja produktu – 1 kapsułka 2 razy dziennie, najlepiej 30 min. przed posiłkiem lub treningiem, popijając 200 ml wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.


Przechowywanie: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, z dala od światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W opakowaniu znajdują się pochłaniacze wilgoci (prostokątne saszetki), które należy pozostawić w pojemniku po jego otwarciu. Pochłaniacze nie nadają się do spożycia. Produkt spożyć do 90 dni po otwarciu opakowania. Uwaga! Produkt może ulegać zbryleniu. Jest to spowodowane higroskopijnością składników aktywnych preparatu i nie wpływa na jego jakość i działanie.

Ostrzeżenia: Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Produkt jest przeznaczony dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. **Azorubina może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży; nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.
Zdjęcia, opisy oraz tabele rozmiarów dostarczane są przez producentów. Podane wartości są danymi orientacyjnymi i nie stanowią podstawy do reklamacji. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego produktu, skontaktuj się z nami poprzez e-mail.
Czas generowania strony: 0.08 sek.