FN-X MULTIVIT T-BOOST 90 capsFN-X Nutrition

FN-X MULTIVIT T-BOOST 90 caps
FN-X MULTIVIT T-BOOST 90 caps FN-X MULTIVIT T-BOOST 90 caps
zamknij
FN-X MULTIVIT T-BOOST 90 caps
wstecz
dalej
zamknij

Cena:   49,00zł


Opakowanie: 90 kaps. Stan magazynowy: na wyczerpaniu

Languages:  POL ENG 

Opis produktu
Informacje
Konserwacja

W 1 porcji dziennej:

  • 12 Vitamins
  • 8 Minerals
  • High Dosage
  • 150 mg Tribulus Extract
  • 150 mg Fenugreek Extract
  • 150 mg Ginseng Extract
  • Excellent Quality

 

FN-X NUTRITION MULTIVIT T-BOOST to wieloskładnikowa formuła witaminowo-mineralna wzbogacona w kompleks standaryzowanych ekstraktów roślinnych. Suplement pozwala w łatwy sposób uzupełnić codzienną dietę w dobrze przyswajalne, stabilne witaminy oraz minerały.

 

FN-X NUTRITION MULTIVIT T-BOOST zawiera pełne spektrum witamin z grupy B w zwiększonych dawkach. W tym witaminę B1 oraz niacynę, które pomagają w prawidłowym uwalnianiu energii z pożywienia. Z kolei witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej, a biotyna bierze udział w metabolizmie energetycznym oraz przemianach metabolicznych głównych makroskładników odżywczych. Dzięki zawartości folianów oraz niacyny preparat pomaga redukować odczucie zmęczenia i znużenia.

FN-X NUTRITION MULTIVIT T-BOOST uzupełnia także poziom witaminy C, przyczyniającej się do sprawnego funkcjonowania układu odpornościowego oraz biorącej udział w produkcji kolagenu, ważnego dla prawidłowej budowy chrząstek stawowych. Suplement FN-X NUTRITION MULTIVIT T-BOOST dostarcza magnezu w innowacyjnej formie naturalnego wodorotlenku – Aquamin™ – izolowanego w zaawansowanym procesie technologicznym z wody morskiej. Magnez jest niezwykle istotnym minerałem, który ważny jest nie tylko dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i normalnej pracy (skurczów) mięśni, ale także dla utrzymania równowagi wodno-elektrolitowej. Receptura produktu zawiera cynk – pierwiastek niezbędny do utrzymania odpowiedniego poziomu testosteronu we krwi, biorący udział w podziałach komórkowych, a także ważny dla ich ochrony przed stresem oksydacyjnym. FN-X NUTRITION MULTIVIT T-BOOST uzupełnia także istotne dla prawidłowego transportu tlenu we krwi żelazo, a także chrom niezbędny dla zachowania prawidłowego poziomu glukozy we krwi. FN-X NUTRITION MULTIVIT T-BOOSTzawiera specjalną formułę ziołową dla osób aktywnych. W jej składzie znajduje się między innymi ekstrakt z żeń-szenia właściwego (Panax ginseng), który zwiększa wydolność fizyczną oraz wytrzymałość organizmu na stres, a także wspomaga aktywność seksualną. Formuła T-BOOST to także standaryzowane na zawartość saponin ekstrakty z owoców buzdyganka ziemnego (Tribulus terrestris) oraz kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-graecum). Dostarczają one do organizmu naturalne, roślinne substancje steroidowe.

Sposób użycia:

Zalecana porcja produktu – 1 kapsułka 3 razy dziennie, najlepiej bezpośrednio po posiłku, popijając 200 ml wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.


Przechowywanie: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, z dala od światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W opakowaniu znajdują się pochłaniacze wilgoci (prostokątne saszetki), które należy pozostawić w pojemniku po jego otwarciu. Pochłaniacze nie nadają się do spożycia. Produkt spożyć do 90 dni po otwarciu opakowania. Uwaga! Produkt może ulegać zbryleniu. Jest to spowodowane higroskopijnością składników aktywnych preparatu i nie wpływa na jego jakość i działanie.

Ostrzeżenia: Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Produkt jest przeznaczony dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. **Azorubina może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży; nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.


Zdjęcia, opisy oraz tabele rozmiarów dostarczane są przez producentów. Podane wartości są danymi orientacyjnymi i nie stanowią podstawy do reklamacji. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego produktu, skontaktuj się z nami poprzez e-mail.
Czas generowania strony: 0.06 sek.