FN-X VEGAN BCAA 2:1:1 400gFN-X Nutrition

FN-X VEGAN BCAA 2:1:1 400g
FN-X VEGAN BCAA 2:1:1 400g FN-X VEGAN BCAA 2:1:1 400g
zamknij
FN-X VEGAN BCAA 2:1:1 400g
wstecz
dalej
zamknij

Cena:   89,00zł


Opakowanie: 400 g
Smak:  
Stan magazynowy: dostępny

Languages:  POL ENG 

Opis produktu
Informacje
Konserwacja

W 1 porcji dziennej:

  • 10000 mg VEGAN BCAA’s
  • 2:1:1 BCAA RATIO
  • 2,80 mg Vitamin B6
  • Highly Bioavailable
  • Suitable For Vegan
  • Excellent Solubility

 

FN-X NUTRITION BCAA 2:1:1 VEGAN to specjalistyczny kompleks aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych. Suplement w formie doskonale rozpuszczalnego proszku do przygotowania smacznego napoju dostarcza optymalne dla orgaizmu proporcje L-leucyny, L-waliny i L-izoleucyny.

 

FN-X NUTRITION BCAA 2:1:1 VEGAN pozwala w szybki i wygodny sposób uzupełnić dietę w niezwykle ważne dla wszystkich osób aktywnych, egzogenne aminokwasy. Co bardzo istotne, do produkcji tego suplementu wykorzystano wysokiej klasy surowiec pochodzący z zaawansowanej biofermentacji składników pochodzenia roślinnego. Proces ten pozwala na uzyskanie czystych aminokwasów BCAA w formie wolnej o doskonałej biodostępności. W przeciwieństwie do wielu innych suplementów dostępnych na rynku, opartych na BCAA pochodzącym z hydrolizy białek zwierzęcych (keratyna z piór, włosów i wytworów rogowych skóry), FN-X NUTRITION BCAA 2:1:1 VEGAN nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i jest odpowiedni do spożycia przez wegan i wegetarian. Dzięki zastosowaniu procedury instantyzacji na finalnym etapie produkcji uzyskiwane jest skoncentrowane BCAA w formie proszku o wyjątkowo rozwiniętej strukturze, pozwalającej na natychmiastowe rozprowadzenie go nawet w zimnej wodzie. Dzięki temu FN-X NUTRITION BCAA 2:1:1 VEGAN nie tylko doskonale się rozpuszcza, ale także świetnie smakuje.

Każda porcja suplementu dostarcza 5 g czystych aminokwasów BCAA najwyższej jakości w proporcji 2:1:1. To dokładnie taki sam stosunek L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny, jaki występuje naturalnie w organizmie człowieka. BCAA stanowią blisko 30% wszystkich aminokwasów budujących mięśnie szkieletowe, a w warunkach deficytu energii wykorzystywane są jako alternatywne dla glukozy źródło energii. Dlatego ich suplementacja jest popularna nie tylko wśród profesjonalnych sportowców wytrzymałościowych i siłowych, ale także u osób amatorsko aktywnych fizycznie. FN-X NUTRITION BCAA 2:1:1 VEGAN zawiera także witaminę B6 (pirydoksynę), która przyczynia się do redukcji uczucia zmęczenia i znużenia oraz bierze czynny udział w pozyskiwaniu energii w procesach metabolicznych. Pirydoksyna wspomaga także regulację aktywności hormonalnej oraz metabolizm białek i glikogenu, niezwykle istotny w czasie wysiłku.

Sposób użycia:

Rekomendowaną porcję produktu – 7 g (1,5 miarki) – rozpuścić w 200 ml wody przy użyciu szejkera. Spożywać 2 razy dziennie – rano po przebudzeniu, między posiłkami lub na 30 min. przed treningiem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

 

Sposób użycia: Rekomendowaną porcję produktu – 7 g (1,5 miarki) – rozpuścić w 200 ml wody przy użyciu szejkera. Spożywać 2 razy dziennie – rano po przebudzeniu, między posiłkami lub na 30 min. przed treningiem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

 

 


Zdjęcia, opisy oraz tabele rozmiarów dostarczane są przez producentów. Podane wartości są danymi orientacyjnymi i nie stanowią podstawy do reklamacji. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego produktu, skontaktuj się z nami poprzez e-mail.
Czas generowania strony: 0.07 sek.