FN-X MULTIVIT BEAUTY VEGAN 90 capsFN-X Nutrition

FN-X MULTIVIT BEAUTY VEGAN 90 caps
FN-X MULTIVIT BEAUTY VEGAN 90 caps
zamknij
FN-X MULTIVIT BEAUTY VEGAN 90 caps
wstecz
dalej
zamknij

Cena:   55,00zł


Opakowanie: 90 kaps. Stan magazynowy: dostępny

Languages:  POL ENG 

Opis produktu
Informacje
Konserwacja

FN-X NUTRITION MULTIVIT BEAUTY to wieloskładnikowy preparat witaminowo-mineralny przeznaczony dla osób, którym zależy na zachowaniu codziennej witalności i dobrego wyglądu. Receptura produktu zawiera kompletną formułę witamin z grupy B, w tym tiaminę biorącą udział w metabolizmie energetycznym i przemianach makroskładników pokarmowych. Suplement dostarcza również niacynę, która pomaga zachować zdrową skórę, a także jest istotnym składnikiem wpływającym na funkcjonowanie układu nerwowego.

FN-X NUTRITION MULTIVIT BEAUTY dostarcza naturalnego wodorotlenku magnezu z wody morskiej – Aquamin™. Jest on ważny m.in. dla utrzymania równowagi elektrolitowej oraz prawidłowego stanu zębów i kości.

Produkt zawiera formułę SKIN&HAIR Pro dostarczającą ekstraktu z bambusa – źródło naturalnej krzemionki, a także metylosulfonylometanu – źródło organicznej siarki. Są to pierwiastki stanowiące elementy strukturalne skóry i paznokci. Suplement zawiera aż 500 µg biotyny, która przyczynia się do zachowania zdrowych włosów. Formuła uzupełniona została o ekstrakt z koniczyny łąkowej (Trifolium pratense) standaryzowany na zawartość izoflawonów. Roślina ta pomaga w zachowaniu mocnych i elastycznych naczyń krwionośnych.

Skład

W porcji dziennej:

  • 12 Vitamins
  • 8 Minerals
  • High Dosage
  • 150 mg Bamboo Extract
  • 150 mg MSM
  • 150 mg Red Clover Extract
  • Vegan
  • Excellent Quality

Dawkowanie

Sposób użycia:

Zalecana porcja produktu – 1 kapsułka 3 razy dziennie, najlepiej bezpośrednio po posiłku, popijając 200 ml wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.


Zdjęcia, opisy oraz tabele rozmiarów dostarczane są przez producentów. Podane wartości są danymi orientacyjnymi i nie stanowią podstawy do reklamacji. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego produktu, skontaktuj się z nami poprzez e-mail.
Czas generowania strony: 0.19 sek.