FN-X SHARP MIND NOOTROPIC VEGAN 60 capsFN-X Nutrition

FN-X SHARP MIND NOOTROPIC VEGAN 60 caps
FN-X SHARP MIND NOOTROPIC VEGAN 60 caps
zamknij
FN-X SHARP MIND NOOTROPIC VEGAN 60 caps
wstecz
dalej
zamknij

Cena:   79,00zł


Opakowanie: 60 kaps. Stan magazynowy: dostępny

Languages:  POL ENG 

Opis produktu
Informacje
Konserwacja

FN-X NUTRITION SHARP MIND NOOTROPIC to wieloskładnikowy suplement diety przeznaczony dla osób poszukujących dodatkowego wsparcia dla układu nerwowego w okresie wzmożonej aktywności umysłowej i fizycznej. Zawarta w nim NOTROPIC FORMULA łączy składniki o działaniu nootropowym i adaptogennym z naturalną kofeiną bezwodną uzyskiwaną z ziaren kawy, która pomaga „wyostrzyć zmysły”. Ten roślinny alkaloid zwiększa koncentrację oraz czujność (mierzoną jako szybkość czasu reakcji), a także wytrzymałość w trakcie wysiłku. Z kolei EnXtra™ – dodatek innowacyjnego ekstraktu z alipinii galgant wzmacnia działanie kofeiny nawet do 5 h.

FN-X NUTRITION SHARP MIND NOOTROPIC zawiera Bacopin® – opatentowany przez firmę Sabinsa® ekstrakt z bakopy drobnolistnej, która optymalizuje pracę mózgu. Roślina ta nie tylko poprawia pamięć krótko- i długoterminową, ale także pozytywnie wpływa na zdolności poznawcze. Działanie bakopy doskonale uzupełnia standaryzowany ekstrakt z witanii ospałej (ashwagandhy), która wykazuje działanie adaptogenne i pomaga zachować pełnię sił w stresujących sytuacjach. Ashwagandha działa tonizująco i wzmacniająco, przeciwdziałając odczuciu zmęczenia, wyczerpania i utracie koncentracji. Całość formuły zamyka standaryzowany na teobrominę (24%) ekstrakt z kakaowca oraz zawierający 6% p-synefryny ekstrakt z pomarańczy gorzkiej.

FN-X NUTRITION SHARP MIND NOOTROPIC uzupełnia również niezbędne w intensywnej aktywności układu nerwowego witaminy z grupy B. Niacyna przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz właściwego przebiegu funkcji psychologicznych. Witamina B6 może regulować aktywność hormonalną, a witamina B12 pomaga w zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia. Z kolei kwas pantotenowy jest ważny dla utrzymania odpowiedniego poziomu sprawności umysłowej.

Skład

W porcji dziennej:

  • 300 mg enXtra™
  • 250 mg Bacopin®
  • 200 mg Natural Caffeine
  • 145 mg Ashwagandha Extract
  • 100 mg Bitter Orange Extract
  • 100 mg Cocoa Extract
  • 5 mg Black Pepper Extract
  • Vegan

Dawkowanie

Sposób użycia:
Zalecana porcja produktu – 2 kapsułki dziennie, najlepiej na 30 min. przed aktywnością fizyczną lub umysłową, popijając 200 ml wody. Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Zdjęcia, opisy oraz tabele rozmiarów dostarczane są przez producentów. Podane wartości są danymi orientacyjnymi i nie stanowią podstawy do reklamacji. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego produktu, skontaktuj się z nami poprzez e-mail.
Czas generowania strony: 0.1 sek.